Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZŁOTY POWRÓT! Zobacz, jak kibice przywitali Anitę Włodarczyk!

M.N. 15:02 13 sierpnia 2018
TWITTER/TVP Sport
Anita Włodaczyk wróciła do Polski po zdobyciu w Berlinie czwartego z rzędu tytułu mistrzyni Europy w rzucie młotem. Lekkoatletka, w odróżnieniu do innych polskich medalistów, wybrała transport ziemny, zamiast lotniczego. Efektownym złotym autobusem z własnym nazwiskiem wracała z Berlina do Rawicza. Na rynku jej rodzinnego miasta czekali na nią mieszkańcy, którzy na powitanie odśpiewali gromkie "Sto lat".

Najlepsza młociarka świata zdecydowała się bowiem na powrót do kraju przygotowanym specjalnie na tę okazję złotym autobusem, do którego wsiadła wraz ze swoimi fanami.

Pomysł powrotu z Berlina w ten sposób był niespodzianką dla samej Włodarczyk. Takie rozwiązanie wymyślili członkowie jej fanklubu, którzy wspólnie ze sponsorem zawodniczki - PKN Orlen zorganizowali specjalny autobus w kolorze złotym, na którego elewacji, oprócz imienia i nazwiska mistrzyni, widniały dotychczasowe krążki zdobyte przez Włodarczyk. 

Około 60 osób wyruszyło w drogę do Polski o trzeciej w nocy.

W niedzielę Włodarczyk wygrała konkurs rzutu młotem, osiągając wynik 78,94 m. Polka pobiła przy tym rekord mistrzostw Europy. Dla 33-letniej młociarki to czwarty z rzędu tytuł mistrzyni Starego Kontynentu. Brązowy medal w tej samej rywalizacji wywalczyła inna reprezentantka Polski Joanna Fiodorow.

Źródło: polskieradio.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze