Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zieliński o MN: Im więcej PO straszyła, tym bardziej byłem pewny, że będzie bezpiecznie i godnie

AS 8:34 13 listopada 2018
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w programie Telewizji Republika ,,Prosto w oczy'' był wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, który skomentował organizacje Marszu Niepodległości – Polacy zdali egzamin. Marsz był spokojny, był bezpieczny, dzięki poczuciu odpowiedzialności oraz działaniu służb i właściwemu zachowaniu obywateli - powiedział w programie.

– Chcę jak najserdeczniej podziękować Polakom, którzy tak godnie uczcili 100-lecie naszej niepodległości - zaczął Jarosław Zieliński. 

– Obeszliśmy, uczciliśmy je godnie, wielkim Marszem Niepodległości, w którym uczestniczyło najwięcej osób w takim marszu w  historii - dodawał. 

– Dziękuję innym ministrom, którzy pomagali nam w zabezpieczeniu tych uroczystości. Służbom, komendantom, ale przede wszystkim funkcjonariuszom - podkreślił wiceminister. 

– Polacy stanęli na wysokości zadania i na wysokości zadania stanęły wszystkie służby. Bardzo wszystkim dziękuję - mówił. 

– Dziękuję także stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, jego kierownictwu, że mogliśmy wspólnie zorganizować i przeprowadzić to wspólne przedsięwzięcie. Trzeba oddać szacunek stowarzyszeniu, że to ono utworzyło i utrwaliło pewną tradycję i dzięki temu można to było zorganizować z jeszcze większą grupą Polaków - powiedział Jarosław Zieliński. 

– Udało się to dzięki porozumieniu pomiędzy państwem, rządem, prezydentem a stowarzyszeniem Marsz Niepodległości - ocenił gość Telewizji Republika. 

– Powinniśmy sobie wszyscy podziękować, że zdaliśmy egzamin z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę - mówił. 

 – Polacy zdali egzamin. Marsz był spokojny, był bezpieczny, dzięki poczuciu odpowiedzialności oraz działaniu służb i właściwemu zachowaniu obywateli - stwierdził wiceminister. 

– Słuchając tych słów opozycji, gdzie posłowie głównie Platformy Obywatelskiej mówili, że będzie coś niebezpiecznego, straszyli, że stanie się coś z złego.... Im więcej słuchałem tych wypowiedzi, tym bardziej byłem pewny, że wszyscy zrobią, że będzie godnie, bezpiecznie i tak właśnie się stało i bardzo się z tego cieszę - podkreślił Jarosław Zieliński. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze