Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Wspólnie brońmy rodziny”. Rusza Marsz dla Życia i Rodziny

ASy 19:44 19 września 2020
Początek już jutro o 12.00 na Placu Zamkowymmarsz.org
W niedzielę, 20 września o godzinie 12.00 na Placu Zamkowym w Warszawie rozpocznie się coroczny Marsz dla Życia i Rodziny.

Hasło tegorocznego Marszu brzmi: „Wspólnie brońmy rodziny”. Organizatorzy zapowiadają, że Marsz jest odpowiedzią na „nasilające się ataki lewicowych środowisk, a także aktywistów LGBT, którzy poprzez swoje prowokacje i działalność naruszają podstawowe wartości i zasady obowiązujące w naszym społeczeństwie” - czytamy na stronie marszu. Inicjatorem oraz organizatorem jest Centrum Życia i Rodziny.

- Jako Centrum Życia i Rodziny zauważamy wiele obszarów, w których ideolodzy LGBT chcą docierać do najmłodszych i promować wśród nich postawy i poglądy sprzeczne z prawem naturalnym i chrześcijańskim modelem wartości – mówi Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Każdego roku Marsz dla Życia i Rodziny jest okazją do manifestacji prorodzinnych postaw oraz wartości pro life.

Organizatorzy wskazują, że Marsz dla Życia i Rodziny ma na celu również ukazanie, że każdemu człowiekowi należy się szacunek, ale jednocześnie każdy jest zobowiązany do przestrzegania prawa.

Marsz dla Życia i Rodziny będzie "pokojową manifestacją ukazującą nie tylko zagrożenia ze strony środowisk LGBT, ale również afirmującą małżeństwo, rodzinę oraz polskie tradycje patriotyczne i kulturowe".

Wydarzenie zakończy się około godz. 13:00 przy kościele pw. Świętego Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu.

plakatmarsz2020724x1024_670

 

Źródło: marsz.org

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze