Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wirtualna rzeczywistość wkroczyła do polskiej policji

AS 10:18 23 lipca 2020
policja.gov.pl
– Wirtualna rzeczywistość wkroczyła do polskiej policji. To pierwszy taki projekt filmowy w historii naszej formacji. Powstał dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Do sieci trafił właśnie zwiastun serii. Śledź uważnie nasze profile w mediach społecznościowych i nie daj się zaskoczyć - poinformowało w komunikacie biuro prasowe policji.

– Od 24 lipca co tydzień na naszych kanałach na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Youtubie będziemy publikować filmiki, prezentujące policjantów polskiej Policji, z wykorzystywanym w codziennej służbie sprzętem, przy nagraniu których operatorzy sięgnęli po technologię video 360 VR - napisano. 

– Żeby poczuć się, jak prawdziwy policjant na akcji, warto sięgnąć po okulary VR. Dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia gwarantowane. Nie zwlekaj więc i daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie. Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości - zaznaczono.

– Nie przegap pierwszego odcinka. Rusz z nami na akcję. Gdzie, z kim, z jakim sprzętem? To zdradzimy już jutro. Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami. Napisz koniecznie, w jakich akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja - dodano. 

Źródło: policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze