Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ważny apel ministra Błaszczaka przed Marszem Niepodległości. KONIECZNIE ZOBACZ

AS 12:55 8 listopada 2018
tWITTER @MON_GOV_PL
– Wszyscy są mile widziani 11 listopada na Marszu Niepodległości wyłącznie z biało-czerwonymi flagami. Uczcijmy to święto godnie. A więc to apel też do polityków, którzy siebie nazywają totalnymi. Zrezygnujcie z totalności na ten dzień - powiedział w trakcie konferencji prasowej minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

– Mnie niepokoją te wypowiedzi, np. Grzegorza Schetyny. Martwię się o niego, bo on jest tak przepełniony złością, że on się [jest] gotowy rozchorować z tego powodu, a nie warto, bo myślę, że warto uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości w sposób godny. Taki, który będzie odpowiadał tym słowom, jakie mówili żołnierze z wojsk sojuszniczych: Polska jest super, Polacy są wspaniali – mówił Mariusz Błaszczak. 

– A więc pokażmy całemu światu, że rzeczywiście tak, jak jest naprawdę, że Polska jest super, nie tak, jak np. rok temu opowiadano, ci zapiekli opowiadali, że coś się dzieje złego, Nie, dzieje się bardzo ważna rzecz. Czcimy uroczyście 100-lecie odzyskania niepodległości - kontynuował.

– Apeluję do wszystkich tych zapiekłych, żeby skorzystali z okazji, żeby zostawić swoją zapiekłość, złość na boku i żeby 11 listopada cieszyli się z tego, że Polska odzyskała niepodległość. To apel do wszystkich. I do skrajnej prawicy, lewicy, do wszystkich. Wszyscy są mile widziani 11 listopada na Marszu Niepodległości wyłącznie z biało-czerwonymi flagami. Uczcijmy to święto godnie. A więc to apel też do polityków, którzy siebie nazywają totalnymi. Zrezygnujcie z totalności na ten dzień. Bądźcie totalni wcześniej, w ogóle najlepiej byłoby, gdybyście byli konstruktywni, a nie totalni, ale to już wasza sprawa, wasz wybór. Cieszmy się tego, że możemy wspólnie pójść pod biało-czerwonymi flagami w marszu - podkreślił minister. 

Źródło: 300 polityka

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze