Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tomaszewski o Górskim: on pokazał całemu światu, że Polacy nie gęsi i swoich piłkarzy mają. Był ojcem i starszym kolegą w jednym

ar 20:04 4 marca 2021
Tematem rozmowy był jego trener Kazimierz Górski.Wikimedia Commons
Gościem dzisiejszego wieczornego programu "W Punkt" był piłkarz Jan Tomaszewski. Tematem rozmowy był jego trener Kazimierz Górski.

- Ja przez przypadek trafiłem do tej drużyny. Spełniłem życzenie pana Kazimierza. Po meczu kiedy obwiniono mnie za tę porażkę, ja stwierdziłem, że to był najbardziej wartościowy mecz w historii mojego życia. Po tym meczu byłem najpopularniejszym człowiekiem w kraju - uznał Tomaszewski. 

Geniusz pana Kazimierza

- My tydzień przed meczem  z anglikami, podeszliśmy do sparingu z Holandią. Wtedy to była najlepsza drużyna na świecie. My z nimi zremisowaliśmy. I pan Kazimierz wtedy powiedział "No i co? Nie taki wilk straszny" - powiedział piłkarz.

- Dla mnie to był "papież" polskiej piłki nożnej, przepraszam za wyrażenie, ale on pokazał całemu światu, że Polacy nie gęsi i swoich piłkarzy mają - stwierdził. 

- On był ojcem i starszym kolegą w jednym. Mówił do nas nie raz, "jesteście młodzi, kobiety wino i śpiew, jest dla Was ale trzeba wiedzieć, kiedy gdzie ile" - dodał Jan Tomaszewski

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze