Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tego się nie spodziewano! Zobacz co w weekend uderzy w Polskę!

sm 16:05 5 kwietnia 2019
Dziś za oknem piękna, słoneczna i ciepła pogoda. I taka ma być również w sobotę i niedzielę. Ale niż znad Atlantyku , który przemieści się nad południową Europę i zacznie kształtować pogodę w całej Polsce, przyniesie ze sobą potężne burze i deszcze!

W nadchodzący weekend niż znad Atlantyku przemieści się nad południową Europę i zacznie kształtować pogodę w całej Polsce. Niżowi towarzyszyć będzie strefa frontu atmosferycznego, która w sobotę na południu kraju przyniesie chmury i przelotne opady deszczu oraz popołudniowe, lokalne burze - prognozują synoptycy Cumulusa.

 

Natomiast w niedzielę przez cały dzień chmury i przelotne opady deszczu spodziewane są na wschodzie, a po południu także na północnym-wschodzie oraz w Sudetach, Beskidach, Tatrach i w Bieszczadach.

 

Temperatury będą typowo wiosenne i termometry wskażą - w sobotę od 14 –15 stopni na wschodzie do 17 – 20 stopni na zachodzie, w centrum i na południu kraju. W niedzielę chłodniej do 11 – 13 stopni będzie na północnym – wschodzie, a cieplej do 17 – 19 stopni na zachodzie i na południu Polski.

 

Pamiętajmy, by w razie nadchodzących burz schować się w domach i nie parkować samochodów koło drzew!

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze