Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Środowe popołudnie i wieczór z TV Republika! Zapraszamy od 15:20

JJ 13:00 9 września 2020
Włącz prawdę z TV Republika!
Razem z redaktor Iloną Januszewską i redaktorem Michałem Trześniewskim zapraszamy Państwa na popołudniowe i wieczorne programy w TV Republika.

Startujemy o 15:20. Gościem redaktor Januszewskiej w pierwszym wydaniu programu "Republika po południu" będzie wiceminister zdrowia, Józefa Szczurek-Żelazko. 

 

Szczurek-elazko

O 15:45 prowadząca porozmawia z prof. Jackiem Reginia-Zacharskim. 

Reginia-Zacharski

 

Jak zawsze o 17:15 zapraszamy Państwa na "Wolne Głosy", które poprowadzi dziś red. Michał Trześniewski. Gośćmi będą posłowie: Marcin Bukowiec (Porozumienie) oraz Mirosław Suchoń (Koalicja Obywatelska). 

 

Sucho-Bukowiec

O godzinie 17:40, w nowym programie "Wolna Białoruś" gościem red. Trześniewskiego będzie prof. Romuald Szeremietiew, były wiceszef MON. 

Szeremietiew

Od 19:00 zapraszamy natomiast na partyjkę "Dziennikarskiego Pokera", którą rozegra dziś redaktor naczelna TV Republika Dorota Kania z wicerzecznikiem i parlamentarzystą PiS Radosławem Foglem oraz posłem tej samej partii Tomaszem Latosem. 

 

Fogiel-Latos

 

A o 20:00 wraz z redaktorem Ryszardem Gromadzkim zapraszamy Państwa na program "W punkt". Gośćmi będą: wirusolog, prof. Włodzimierz Gut oraz socjolog i współautor książki "Fałszywa pandemia", Paweł Klimczewski. 

 

Klimczewski-Gut

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze