Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Anglia - Polska to starcie eliminacji mistrzostw świata 2022, które zwieńczy marcowe zgrupowanie Biało-Czerwonych. Do tej pory w dwóch meczach zdobyli czte ...>
Reprezentacja Polski zmierzy się na Wembley z Anglią w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Zespół prowadzony przez Paulo Sousę planuje wygra ...>
Ronaldo wrócił wspomnieniami do fryzury, jaką nosił podczas mistrzostw świata w 2002 r. Brazylijski sportowiec przyznał, że wybór był nietrafiony i przepr ...>
Zmarł Wojciech Waldowski, były prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego i wielokrotny drużynowy mistrz kraju w barwach AZS Gliwice.>
Reprezentantka Polski Justyna Kozdryk zdobyła srebrny medal w wyciskaniu sztangi leżąc. Na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu. ...>
Dzisiaj gramy z Andorą. W podstawowym składzie biało-czerwonych grają: Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Kamil Piątkowski, Kamil Jóźwia ...>
Brytyjczyk Dillian Whyte (28-2, 19 KO) znokautował w czwartej rundzie Rosjanina Aleksandra Powietkina (36-3-1, 25 KO) i zdobył tymczasowy pas mistrza ś ...>
Zakończył się sezon 2020/21 w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Trzech Polaków uplasowało się w pierwszej dziesiątce. Kamil Stoch zajął 3 miejsce ...>
Z powodu zbyt silnego wiatru odwołany został drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w słoweńskiej Planicy. Na razie ...>
Międzynarodowy Komitet Olimpijski zdecydował o „znaczącej redukcji” liczby własnych gości zaproszonych na tegoroczne igrzyska w Tokio.>
Trener polskiej reprezentacji AMP Futbolu Przemysław Świercz opowiedział o juniorach tej dyscypliny sportu>
Karl Geiger wygrał piątkowy konkurs Pucharu Świata w lotach narciarskich w Planicy. Najwyżej z Polaków, na miejscu 7, był Piotr Żyła. >
Justyna Kowalczyk-Tekieli została nowym dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu. – Biathlon jest dyscypliną pokrewną, ale jednak zupełnie inną n ...>
Nie żyje Julie Pomagalski dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich i mistrzyni świata. Snowboardzistka z Francji zginęła w lawinie w Alpach Szwajcarskich. Kob ...>
Aneta Stankiewicz zajęła w Delhi trzecie miejsce w karabinie na 50 m z trzech postaw zawodów strzeleckiego Pucharu Świata. Taka sama lokata przypadła Polk ...>
Rosja, Szwajcaria i Litwa to grupowi rywale polskich piłkarek ręcznych w eliminacjach do mistrzostw Europy 2022. Mecze rozgrywane będą od października do k ...>
Drużyna narodowa przystąpi do eliminacji mistrzostw świata w osłabionym składzie. >
W nadchodzącym sezonie Robert Kubica będzie regularnie ścigał się w najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych wyścigach długodystansowych. Polak pojedzi ...>
Nie dojdzie do walki Mariusza Pudzianowskiego z senegalskim „Bombardierem”. Rywal Polaka doznał ataku wyrostka robaczkowego i musiał udać się do szpital ...>
Zagraniczni kibice nie wezmą udziału w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio – ogłosili oficjalnie organizatorzy japońskiej imprezy.>