Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sikorski wykorzystuje wielkie święto do ataku na śp. prezydenta Kaczyńskiego. Mocna odpowiedź Ziemkiewicza

PR 13:39 30 października 2018
Telewizja Republika
Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości coraz bliżej. Były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, temat obchodów wykorzystał, by uderzyć w ś.p. prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego. - Na 100-lecie Niepodległości będzie pomnik współwinnego katastrofy smoleńskiej - napisał na Twitterze Sikorski.

 

W Warszawie centralne uroczystości rocznicowe 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się 11 listopada.

Wiele imprez i wydarzeń zaplanowanych jest również na dni poprzedzające kalendarzową rocznicę. Wśród takich uroczystości znalazło się odsłonięcie w Warszawie pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP, który 10 kwietnia 2010 r. zginął wraz z małżonką oraz 94 innymi osobami w katastrofie rządowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

Odsłonięcie monumentu ma nastąpić 10 listopada przy pl. Piłsudskiego w Warszawie.

Do tego wydarzenia, na Twitterze odniósł się były szef MSZ, Radosław Sikorski, dodając jednak obrzydliwy komentarz odnoszący się do katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. 

 

Ten wpis krótko i kontretnie skomentował Rafał Ziemkiewicz.

Później, między mężczyznami rozwinęła się dalsza dyskusja a Rafał Ziemkiewicz podsumował polityka.

- Jesteś politycznie współodpowiedzialny za bardak w 36 pułku i organizacji lotów VIP, za knucie z Putinem by wspólnie poniżyć prezydenta RP, zabieranie mu samolotu, za propagandę nienawiści i in. praprzyczyny tragedii - a po niej za katastrofę polskiej polityki zagranicznej, oddanie śledztwa i wszystkich kart Putinowi, za profanacje zwłok, wybór "załącznika chicagowskiego" gdy Rosjanie sami proponowali komisję międzynarodową... Milcz na litość Boską, jeśli nie z przyzwoitości, to ze zdrowego rozsądku. Są granice - napisał stanowczo Ziemkiewicz.

Źródło: twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze