Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Republika po południu”. Krajewski: Trzeba szukać dróg współpracy

ajg 16:58 31 marca 2021
W sytuacji zagrożenia trzeba współpracowaćPxabay/jarmoluk
- Trzeba wyciągać wnioski z tego, co się wydarzyło. Ważne jest, żebyśmy się odpowiedzialnie zachowywali i szukali dróg współpracy – powiedział poseł Stefan Krajewski z koalicji KP-PSL. Dodał również, że „ta choroba nie wybiera, atakuje tak samo członków opozycji i zwolenników obozu rządzącego”

Gośćmi Ilony Januszewskiej we wtorkowym programie „Republika Po Południu” byli senator PiS Maria Koc, poseł KP-PSL Stefan Krajewski oraz poseł KO Aleksander Miszalski.

Senator Koc zaznaczyła, że sytuacja epidemiczna w Polsce obecnie jest bardzo trudna. „Mamy bardzo dużo zachorowań i bardzo dużo osób, których choroba wymaga hospitalizacji” - powiedziała. Senator podkreśliła również, że „przebieg choroby jest cięższy, niż to było w zeszłym roku”.

Z kolei poseł Aleksander Miszalski zarzucił koalicji rządzącej zaniechania w kwestii ochrony kraju przed kolejną falą koronawirusa oraz zakupu szczepionek. „Kiedy brytyjska mutacja zaczynała się rozwijać, apelowaliśmy o testowanie Polaków wracających z UK, a nikt tego nie robił” - podkreślił Miszalski.

Senator Koc przypomniała, że rząd zakupił szczepionki wtedy, kiedy było to możliwe i w takiej ilości, która nie tylko wystarcza, ale wręcz przekracza zapotrzebowanie. Oskarżenia więc w tej sprawie są całkowicie chybione, natomiast opóźnienia w programie szczepień wynikają z tego, że firmy farmaceutyczne nie wywiązały z przyjętych zobowiązań.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze