Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rajd Barbórka odwołany: kierowaliśmy się troską o życie i zdrowie kibiców

ASy 14:15 24 października 2020
Rajd w tym roku nie odbędzie się ze względu na sytuację epidemicznąbarborka.pl
"Z przykrością informujemy, że tegoroczny Rajd Barbórka nie odbędzie się. Decyzja podjęta przez Zarząd Automobilklubu Polski jest podyktowana względami bezpieczeństwa" - poinformowano wczoraj na oficjalnej stronie rajdu.

Decyzja ma bezpośredni związek z sytuacją epidemiologiczną wywołaną wirusem SARS-CoV-2.

"Kierowaliśmy się troską o życie i zdrowie kibiców, zawodników oraz organizatorów, a także aktualnymi obostrzeniami. Wprowadzenie od 17 października tego roku na terenie Warszawy tzw. strefy czerwonej wywołanej wirusem SARS-CoV-2 oraz znaczne wzrosty liczny zakażeń jakie mają miejsce w ostatnich dniach skutkują kolejnymi ograniczeniami sanitarnymi" podali w komunikacie organizatorzy wyścigu.

- To bardzo trudna chwila. Ciężko nam wszystkim wyobrazić sobie koniec roku bez Rajdu Barbórka. Jednak rozumiemy, jakie zagrożenie niesie ze sobą spotkanie tak wielu osób w jednym miejscu. Nie mówię o kibicach, ponieważ ich udział w imprezie i tak wykluczają obecne przepisy, ale o zawodnikach, całych zespołach i rzeszy ludzi zaangażowanych w organizację Barbórki. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby spotkać się z Wami na Bemowie czy Karowej, ale ostatecznie zmuszeni byliśmy do podjęcia tej trudnej decyzji – powiedział dyrektor Rajdu Barbórka, Daniel Siemczuk.

Jak podano, organizatorzy Rajdu Barbórka od kilku miesięcy pracowali zwykłym trybem wierząc, że jak zwykle w grudniu spotkają się na Karowej. Niestety sytuacja na to nie pozwala.

Źródło: barborka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze