Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Polska Walcząca – Upamiętniaj Godnie". Kampania przeciwko nadużywaniu symbolu

lml 9:52 1 sierpnia 2016
flickr.com/Lukas Plewnia/CC BY-SA 2.0
Kampania społeczna, która ma na celu zaprzestanie nadużywania symbolu Polski Walczącej, ruszyła przy współpracy Muzeum Powstania Warszawskiego, Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu i domu produkcyjnego Film Produkcja. Zapowiada ją 20-sekundowy film, którego teaser 15 lipca trafił na kanał Youtube.com. Cały film został opublikowany na kanale wczoraj.

"Polska Walcząca – Upamiętniaj Godnie" to kampania społeczna, która ma być sprzeciwem wobec nadużywania symbolu. Przypomina ona również o często niewłaściwym jego wykorzystywaniu. Znak nierzadko pojawia się na ubraniach czy podczas akcji pełnych przemocy i agresji, na marszach i demonstracjach, które mają niewiele wspólnego z przesłaniem Polski Walczącej.

Kampania wystartowała 15 lipca i jej data nie była przypadkowa, bo wiązała się z dzisiejszą rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. 

Akcja powstała przy współpracy Muzeum Powstania Warszawskiego, Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu i domu produkcyjnego Film Produkcja, a zapowiadał ją 20-sekundowy film, który 15 lipca pojawił się na kanale Youtube.com.

Cały film trafił do sieci wczoraj.


Źródło: wirtualnemedia.pl, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze