Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Szydło w Libiążu: Musimy pamiętać skąd jesteśmy. Polska gospodarka potrzebuje górnictwa

mg 10:28 4 grudnia 2015
twitter/@PremierRP
– Nie łatwy czas przed górnictwem, ale wierzę, że uda się stworzyć dobrą perspektywę, bo polska gospodarka potrzebuje górnictwa. Wierzę, że uda nam się to zrealizować, jest ku temu ogromna determinacja. Potrzebujmy dobrze rozwijającej się gospodarki, a ta potrzebuje rozwijającego się górnictwa – mówiła premier w Libiążu w dniu św. Barbary.

Premier Beata Szydło złożyła życzenia górnikom z okazji ich święta. – Dzień św. Barbary jest takim świętem, które dla mieszkańców gmin górniczych, bez względu na to, czy pracują na kopalni, czy też nie, jest wielkim świętem, radością, ale też pewną refleksją – mówiła w swoim wystąpieniu.

Szydło podkreślała, że ważne jest, aby pamiętać o swoich korzeniach. – Najważniejsze żebyśmy pamiętali skąd jesteśmy – zaznaczyła. – Wszyscy wiemy, że poza tym, że kopalnia daje nam pracę i szansę na godne życie, to wiąże się to również z trudnościami – wstrząsy, szkody górnicze. Często na to narzekamy, ale kiedy spojrzymy na to z innej strony i zastanowimy się, co nam dała kopalnia i górlnictwo, to zawsze wracamy myslą do tego, że był to początek rozwoju tej ziemi – tłumaczyła premier.

Jeszcze dziś premier odwiedzi także Brzeszcze.

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze