Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy sponsor KROSS Racing Team. PKN Orlen rozszerza wsparcie dla kolarzy

IO 10:39 25 lutego 2021
Canva
PKN ORLEN został sponsorem tytularnym jednej z najlepszych międzynarodowych grup kolarstwa górskiego – KROSS Racing Team. W nowym sezonie, o sukcesy na m.in. Igrzyskach Olimpijskich, zespół będzie walczył pod nazwą KROSS ORLEN Cycling Team.

W barwach drugiej drużyny światowego rankingu MTB 2020 startują między innymi: dwukrotna srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Rio de Janeiro Maja Włoszczowska, Bartłomiej Wawak oraz Czech – Ondrej Cink.

– Kolarstwo to jedna z najchętniej uprawianych przez Polaków dyscyplin, z którą jesteśmy związani od kilku lat. Wraz z firmą LangTeam realizujemy wyścigi kolarskie dla zawodowców pod nazwą ORLEN Wyścig Narodów oraz cykl wyścigów amatorskich. Teraz czas na kolarstwo górskie z którym, poprzez współpracę z polskim zespołem KROSS ORLEN Cycling Team, wiążemy nadzieję na sukcesy. W tym oczywiście na medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio – mówi Agata Pniewska, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów w PKN ORLEN.

KROSS ORLEN Cycling Team – bo tak nazywa się od dziś zespół – to drużyna obecna na trasach rowerowych od ponad dekady. Jej celem na ten sezon są zmagania o czołowe lokaty podczas Pucharu Świata i walka o medale na przełożonych na ten rok Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Pierwsze starty zawodników zaplanowano na przełom lutego i marca podczas wyścigów w Hiszpanii.

– KROSS od wielu lat wspiera sportowców z jednej z najlepszych grup kolarskich na świecie. Cieszy nas, że swoje spektakularne sukcesy odnoszą, startując na polskich, zaawansowanych technologicznie rowerach, produkowanych z włókna węglowego. Rowery zaprojektowane z użyciem autorskich rozwiązań, powstają w nowoczesnej fabryce karbonu firmy KROSS w Przasnyszu. Jestem pewien, że zawodnicy KROSS ORLEN Cycling Team, dostarczą nam niezapomnianych wrażeń podczas startów w najważniejszych zawodach Pucharu Świata oraz Igrzysk Olimpijskich. Całej drużynie życzę wielu sukcesów – mówi Zbigniew Sosnowski, Prezes Zarządu KROSS.

Źródło: Materiały prasowe

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze