Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nie żyje małżeństwo z Iławy. Na jeziorze znaleziono pustą łódkę

JD 14:53 29 listopada 2020
Zdjęcie ilustracyjne.pexels.com/Suzy Hazelwood
Znaleziono ciała małżeństwa z Iławy (warmińsko-mazurskie) w jeziorze koło Lubawy. Kobieta i mężczyzna najprawdopodobniej utonęli. Rodzina powiedziała, że małżonkowie wybrali się na łódkę, by powędkować - podała iławska policja.

asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie przekazała, że po poszukiwaniach w sobotę wieczorem odnaleziono w jeziorze Zwiniarz koło Lubawy ciała kobiety i mężczyzny. Małżonkowie byli w wieku 67 lat. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże w ustaleniu, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

Kobieta i mężczyzna przybywali na wypoczynkowej działce koło Lubawy. Sąsiedzi, którzy opiekowali się ich posesją, byli zaniepokojoni  bo nie mogli z nimi nawiązać kontaktu. W garażu nie było łódki wiosłowej, ponieważ małżeństwo poinformowało, że planują wypłynąć na jezioro, by powędkować.


Służby rozpoczęły poszukiwania. Na jeziorze znaleziono łódkę, a w wodzie ciała mężczyzny i kobiety. Nie wiadomo, co się stało na wodzie. Zmarli to znani i cenieni w Iławie lekarze.

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze