Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Napieralski krytykuje wybór Czarzastego na szefa SLD. "Jest nie najlepszy wizerunkowo"

mg 16:07 25 stycznia 2016
telewizja republika
– Włodzimierz Czarzasty to nie jest dobry wybór dla SLD. Poniósł spektakularną klęskę w ostatnich wyborach samorządowych – ocenił Grzegorz Napieralski w rozmowie z wp.pl. Zdaniem Napieralskiego, to Czarzasty odpowiada za wystawienie Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich.

– Czarzasty to członek partii, który nigdy nie zweryfikował się pozytywnie w wyborach bezpośrednich, a jak startował, to przegrywał. Wybory wewnątrzpartyjne są zupełnie inne – uznał Napieralski. Jego zdaniem, nowy przewodniczący SLD "jest nie najlepszy wizerunkowo". – On nie ma "tego czegoś", co przyciąga ludzi – dodał.

Czarzasty przejmuje ster w SLD

Włodzimierz Czarzasty wygrał drugą turę wyborów na szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej, pokonując tym samym swojego kontrkandydata Jerzego Wenderlicha. Czarzasty pokonał w II turze wyborów Jerzego Wenderlicha w stosunku głosów 428:305.

Przypomnijmy, że w pierwszej turze powszechnego głosowania w partii właśnie Czarzasty i Wenderlich uzyskali dwa najlepsze wyniki. Głosowało 14 646 członków SLD, jednak żaden z kandydatów nie uzyskał 50 proc. wymaganego progu by zwyciężyć w pierwszym podejściu. CZYTAJ WIĘCEJ...

 

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze