Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mosbacher złożyła życzenia z okazji święta Paschy. Burza na Twitterze

pmb 19:46 20 kwietnia 2019
Flickr/Financial Times/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Ambasador USA Georgette Mosbacher złożyła na Twitterze życzenia z okazji święta Paschy. Jej słowa to ukłon w kierunku Żydów, którzy rozpoczęli swoje święto. Jej słowa nie spodobały się internautom. Pojawiła się nawet odpowiedź prof. Krystyny Pawłowicz. Na ten moment pod tweetem Mosbacher jest ponad tysiąc odpowiedzi.

„Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!” – napisała na Twitterze Georgette Mosbacher.

Na jej słowa odpowiedziała Krystyna Pawłowicz. „To jest chyba fejkowy profil pani ambasador Georgette Mosbacher. Ktoś chce nas w tych dniach sprowokować i udowodnić, że bazy USA w Polsce nie powinny powstać, by prezydent Donald Trump jesienią do Polski w tej sprawie nie przyjeżdżał. Pani Ambasador, Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!”.

Swoje zdanie przedstawiła również Kaja Godek z Konfederacji. „Nieprzeciętna śmiałość, Szanowna Pani, nie jest Pani na placówce w Izraelu… W Polsce obchodzimy Triduum Paschalne zakończone Niedzielą Zmartwychwstania Pańskiego – pamiątkę męki, śmierci i powstania z martwych Jezusa Chrystusa, którego Żydzi nie uznają jako Zbawiciela”. 

Po pewnym czasie pojawiła druga odpowiedź prof. Pawłowicz. Napisana w zupełnie innym tonie.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze