Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mieszkaniec Piły zorganizował imprezę mimo pandemii. Grozi mu do 8 lat więzienia

JJ 22:18 2 grudnia 2020
Pixabay, CC0
48-letni właściciel jednego z lokali w Pile zorganizował dyskotekę na co najmniej kilkadziesiąt osób. Na hucznej zabawie pojawili się też niespodziewani goście (a może raczej spodziewani, jako że mężczyzna zorganizował dyskotekę mimo obowiązujących obostrzeń), czyli policjanci z Komendy Powiatowej w Pile.

Policjanci, po zebraniu informacji w tej sprawie, udali się w weekend do jednego z pilskich lokali, gdzie miała odbywać się impreza – bynajmniej nienależąca do kameralnych. Po przybyciu na miejsce, potwierdzili informacje i wylegitymowali imprezowiczów. Z kolei w poniedziałek 48-letni właściciel lokalu został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego.

Śledczy zebrali też materiał dowodowy, na podstawie którego ustalili, że właściciel odpowiada za organizację dyskoteki, w której wzięło udział co najmniej 30 osób. Przedstawiono mu zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób. Policja wnioskowała o zastosowanie dozoru oraz zakazu organizowania spotkań i imprez, a do wniosku przychyliła się prokuratura.

Nie wiemy, czy na imprezie w Pile spożywano alkohol, ale uczestnicy, a już na pewno organizator, zapamiętają ją do końca życia. Konsekwencje mogą być natomiast znacznie gorsze niż kac – 48-latkowi grozi bowiem od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze