Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Marzoch o relacji firm z otoczeniem i działaniach prospołecznych KGHM

ASy 10:23 4 grudnia 2020
TV Republika
Gościem programu "Biznes Polska" był Błażej Marzoch, kierownik projektu z KGHM Polska Miedź.

- Deklarację na rzecz rodziny w Zagłębiu Miedziowym podpisał nasz prezes oraz większość samorządów z zagłębia. Ta deklaracja była swojego rodzaju podsumowaniem tego, co już zrobiliśmy. Działań było sporo, skierowaliśmy je w stronę dzieci, młodzieży i problemów w środowisku lokalnym. To jest to, co robimy na terenach związanych z naszym aktywem - mówił Marzoch.

- Nasze przedsiębiorstwo może być porównane do miasta. W samej spółce "matce" pracuje w niej prawie 18 tys. osób. Mamy duży wpływ na to, jak ci ludzie funkcjonują. Działamy głownie na terenie Górnego Śląska. Wspieramy lokalnych mieszkańców, również w działaniach prorodzinnych.

Marzoch dodał, że KGHM organizuje różne warsztaty, które pomagają rodzicom spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Wskazywał na praktyczność wskazówek, które zostają skierowane przez profesjonalnych doradców.

- Będziemy poszerzać nasze projekty, chcemy by ta liczba była dwukrotnie wyższa. Adaptujemy się też do pandemii, przenosimy się do sfery online. Ostatnio zaczęlismy myśleć też o seniorach i chcemy pomóc także i tej grupie - powiedział na koniec Błażej Marzoch, kierownik projektu.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze