Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Maher o przemówieniu Trumpa: Rekin nie zniknął

IO 14:24 27 lutego 2021
Fot. abc.net.au Patrick Semansky
Gospodarz „Real Time” Bill Maher podniósł alarm przed bardzo wyczekiwanym przemówieniem byłego prezydenta Trumpa na CPAC, na której ma zapowiadać kolejną kandydaturę prezydencką w 2024 r.

Opowiadał także, co sądzi i jak odpowiada innym ludziom, kiedy pytają o Donalda:

- Rekin nie zniknął. Potrzebujemy większej łodzi. Rekin wypłynął na chwilę w morze, wróci i zje jeszcze więcej ludzi na brzegu.

- W niedzielę powie, że jest domyślnym kandydatem w wyborach prezydenckich 2024 r., Nikt nie będzie mu się sprzeciwiał. Na konwencji CPAC jest dziewięć paneli o tym, jak ukradziono wybory i ani jednego o tym, dlaczego zostały przegrane. Jeśli myślisz, że on nie będzie nominowany, jesteś naiwny.

Gość Mahera, senator Jon Tester zgodził się, ogłaszając Trumpa „absolutnym liderem w tej chwili”, który mógłby być kandydatem GOP w 2024 r.,

Kolega z panelu, Ezra Klein z The New York Times, upierał się, że „problemem” nie jest Trump, ale Partia Republikańska, która „umożliwia mu” wystąpienia w tym momencie.

Maher zwrócił także uwagę, że Ted Cruz, Josh Hawley i Nikki Haley - osoby, które rywalizują z byłym prezydentem, pretendują jedynie do roli jego następcy i chcą zatrzymać wyborców Donalda.

Źródło: FOX NEWS

Wczytuję ocenę...
TAGI: Tump, USA, CPAC


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze