Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewica niby nowa... ale twarz ma jednak starą. "Było pite?"

PR 16:35 24 sierpnia 2019
Na listach wyborczych "nowej odświeżonej lewicy" obok młodych aktywistów znajdą się także politycy wywodzący się jeszcze z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Podczas dzisiejszej konwencji Lewicy, do zgromadzonych, swoje przesłanie skierował były prezydent, Aleksander Kwaśniewski. - Chciałbym abyśmy po wyborach 13 października mogli powiedzieć: "Tak, lewica wróciła, lewica wróciła dla dobra Polski, dla dobra polskiej demokracji, dla naszego wspólnego dobra" - powiedział Kwaśniewski na wyemitowanym nagraniu.

Wywodzący się z PZPR, były prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział w odtworzonym na wstępie konwencji nagraniu, że tą drogą chce podzielić się z jej uczestnikami swoją radością i nadzieją.

- Radością, bowiem mamy oto zjednoczone partie lewicy, mamy listę wyborczą lewicy, mamy decyzję podjętą z wyobraźnią, odważnie przez liderów Sojuszu Lewicy Demokratycznej, partii Razem i ruchu Wiosna popartą przez ludzi tych ugrupowań - mówił Kwaśniewski w nagraniu.

Kwaśniewski zbliżające się wybory i wspólny start SLD, Wiosny i Razem nazwał wielkim wydarzeniem, stwarzającym nadzieję na lepszą Polskę.

>>> czytaj także: To już nie przelewki! Stary komuch Kwaśniewski grozi kościołowi odwetem jak KE wygra wybory! Więc wszystko jasne...<<<

- Na Polskę, która będzie demokratyczna, będzie tolerancyjna, będzie sprawiedliwa, będzie w pełni europejska. Będzie potrafiła rozwiązywać problemy ludzi - wszystkich ludzi - nie będzie dzieliła, a będzie starała się łączyć. (...) To wiem, że zawsze było celem ugrupowań lewicowych, a dzisiaj jest szansa, żeby tak się stało - przekonywał Kwaśniewski.

 

 

 Słowa prezydenta Kwaśniewskiego, szybko skomentowała red. Dorota Kania.

Czytaj także:

Mocna deklaracja premiera Morawieckiego! "Chcemy dogonić Zachód i dogonimy"

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.151/2) - PROF. PANFIL OPOWIADA O ANDRZEJU CZAJKOWSKIM, KTÓREGO ZABIŁ MICHNIK
Wczytuję komentarze...
Najnowsze