Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lekkoatleci wracają do rywalizacji już 20 czerwca w Chorzowie

KW 9:58 3 czerwca 2020
pixabay.com
Na Stadion Śląski w Chorzowie wracają zawody lekkoatletyczne. Zmagania sportowców będą miały miejsce 20 czerwca.


Zawody będą powrotem dla lekkoatletów po trzech miesiącach zawieszenia turniejów przez pandemie koronawirusa. Na Stadionie Śląskim zostanie przeprowadzone 10 konkurencji. Swój udział potwierdziły najlepsze zawodnicy i zawodnicy w Polsce.

 Ten sezon jest z wiadomych względów inny niż wszystkie. Aby wprowadzić formę na wyższy poziom potrzeba nam startów, a tych do tej pory brakowało. Zwykle w czerwcu miałam już za sobą kilka mityngów, dlatego cieszę się, że w końcu będę mogła wystąpić w zawodach i to na moim ulubionym stadionie. 20 czerwca pobiegnę na 300 m. Nie mogę się doczekać, uwielbiam biegać na Stadionie Śląskim, ta bieżnia daje pozytywny zastrzyk energii – mówi szczęsliwa Justyna Święty-Ersetic, mistrzyni 

W programie zawodów zaplanowano 10 konkurencji. Będą to biegi na dystansach od 100 do 400 m oraz konkurencje techniczne. Wszystkie dyscypliny odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zawody na  Śląskim będą pierwszą okazją do rywalizacji od czasu halowych mistrzostw Polski, które dobyły się na przełomie lutego i marca.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze