Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny atak "cichego zabójcy" Nie żyje kobieta zatruta tlenkiem węgla!

A.N 15:57 26 stycznia 2020
Public Domain Pictures/grafika ilustracyjna
Dziś w nocy w jednym z domów we Włodowicach w powiecie zawierciańskim zmarła starsza kobieta. Wszystko wskazuje, że to kolejna ofiara ulatającego się tlenku węgla Jej mąz został przetransportowany do szpitala.

Jak poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu, strażacy dostali nocą zawiadomienie, że w jednym z domów jednorodzinnych we Włodowicach, kobieta straciła przytomność w łazience. Urządzenia pomiarowe wykazały podwyższone stężenie tlenku węgla, strażacy przewietrzyli mieszkanie i przejęli reanimację poszkodowanej 73- latki od jej córki. Po półgodzinnych próbach przywrócenia czynności życiowych lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon kobiety. Pogotowie przebadało męża ofiary i zabrało go do szpitala.

Zmarła we Włodowicach kobieta to szósta śmiertelna ofiarą tlenku węgla w woj. śląskim od początku sezonu grzewczego. Strażacy apelują o sprawdzanie stanu technicznego urządzeń grzewczych oraz obowiązku czyszczenia instalacji dymowych, spalinowych i wentylacyjnych. Apelują także o montowanie w mieszkaniach czujników tlenku węgla.

 

Źródło: MEDIA

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze