Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Interesy Polski i USA. Jaka będzie polityka Joe Bidena?

JD 20:06 2 stycznia 2021
Zdjęcie ilustracyjne.pexels.com/pixabay.com
- Mówię tutaj przede wszystkim o stacjonowaniu wojsk amerykańskich w Polsce. Ten proces rozpoczął się jeszcze za prezydentury Baracka Obamy, podczas szczytu NATO w Polsce - stwierdził na antenie Polskiego Radia 24 Tadeusz Antoniak, działacz polonijny w Pensylwanii, szef klubu Gazety Polskiej w Filadelfii.

Zdaniem Antoniaka wygrana Bidena jest niemal pewna.

- Pozostaje iskierka nadziei do 6 stycznia, dnia formalnego odczytania głosów elektorów. Jeśli tam dojdzie, a jest to teoretycznie możliwe, do stwierdzenia, że wybory były przeprowadzone nieprawidłowo, może jeszcze dużo się zmienić - stwierdził Tadeusz Antoniak.

Działacz polonijny podkreślił, że Joe Biden powinien kontynuować główne nurty polityki gospodarczej oraz wspomniał o wspólnych interesach Polski i Stanów Zjednoczonych takich jak projekt Trójmorza.

- To także interesy gospodarcze wielkich korporacji, firm prywatnych. Nowy prezydent nie pójdzie na wojnę z takimi korporacjami, ale istnieje ryzyko, że ten projekt nie będzie się rozwijał w takim tempie, jak miało to miejsce za prezydentury Donalda Trumpa - podsumował Tadeusz Antoniak

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze