Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hejt stop na Instagramie! Pomoże sztuczna inteligencja

IK 16:28 10 października 2020
PickPikwikipedia.org
Komentarze, który złamią zasady społeczności natychmiast zostaną usunięte. Instagram będzie dbał o to, aby w ich systemie nie było przemocy

 Jak podaje CNN system ukrywania komentarzy będzie podobny do dawnego systemu zgłaszania nieadekwatnych opinii. Użytkownicy Instagrama będą mieli możliwość „odkrycia” komentarza, który został uznany za nieodpowiedni klikając na opcję „View Hidden Comments”. Serwispoinformował, że wykorzystuje system sztucznej inteligencji do identyfikowania prześladowania lub nękania w komentarzach. Obecnie użytkownicy mają możliwość ukrycia wszystkiego, co Facebook uznał za obraźliwe.

Instagram będzie też ostrzegał przed publikacją komentarza, który uzna za obraźliwy. Wiadomość nie zablokuje możliwości opublikowania takiego komentarza, ale ma pozwolić na przemyślenie swojej decyzji. Serwis ostrzega jednocześnie, że będzie dezaktywować konta użytkowników wielokrotnie naruszających regulamin platformy. Dodatkowo serwis będzie wysyłać do osób, które notorycznie publikują obraźliwe komentarze, strzeżenia, by zmusić ich to przeanalizowania tego jakie mogą być konsekwencji takich czynów.

Źródło: CNN/Instagram

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze