Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gdy świat walczy z pandemią, gwiazdy wypoczywają na wakacjach. Ich urlopy kosztują fortunę

15:53 8 stycznia 2021
Zanzibar - malownicza wyspa odwiedzana przez celebrytów.wikimedia commons
Trwają szczepienia na Covid-19, wchodzą nowe obostrzenia. To jednak niestraszne gwiazdom i celebrytom.

Na francuskiej wyspie St. Barts, wypoczywają gwiazdy. Rajskie wakacje kosztują ich krocie, ale dla osób z zasobnym portfelem to nic wielkiego.

Ignorując obostrzenia

Na wyspie można było spotkać często takie osoby jak Robbie Williams, Paul McCartney, John Legend z seksowną żoną Chrissy Tigen i dziećmi, Jean-Claude Van Damme czy Lionela Richie z rodziną.

Także w tym roku na wakacje w karaibskie luksusy postanowili wybrać się celebryci. 

Mimo, że od ponad roku świat walczy z pandemią, nie wszyscy są w stanie stosować się do obostrzeń. Jak wynika z procedur ministerstwa zdrowia poszczególnych krajów jest zakaz podróży w ramach wypoczynku.

Zanzibar czołówce ulubionych miejsc celebrytów

Miejscem chętnie odwiedzanym przez celebrytów okazał się także Zaznzibar. Malownicze krajobrazy i wysoka temperatura skusiła gwiazdy na wypoczynek w trudnym okresie jakim jest pandemia.

Iwona Pavlović, tancerka i jurorka "TzG" również nie odmówiła sobie urlopu na egzotycznej wyspie. Na swoich social mediach uwieczniła zdjęcia wraz z rodziną pokazując jak odpoczywa w trakcie pandemii.

Chętnie, swoją podróżą w te piękne miejsce podzieliła się piosenkarka Natalia Kukulska. Na swoim instagramie opublikowała zdjęcie wraz z mężem - Michałem Dąbrówką.

To wcale nie pomaga


Komentatorzy i obserwatorzy celebrytów wcale nie popierają takiego zachowania. Jak twierdzą to nie pomaga w wspólnej walce z wirusem. Obostrzeń powinni pilnować się wszyscy.

Źródło:

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze