Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gawłowski opuści areszt? Duklanowski: To są informacje powielane przez Romana Giertycha. Rzeczywistość jest inna

AS 18:10 11 lipca 2018
Telewizja Republika
Marcin Bąk w programie Telewizji Republika ''Wolne Głosy - popołudnie'' rozmawiał z Tomaszem Duklanowskim – dziennikarzem zajmującym się sprawą Stanisława Gawłowskiego – Chciałem zdementować informacje na temat Stanisława Gawłowskiego. To są informacje powielane przez Romana Giertycha. Rzeczywistość jest taka, że areszt dla posła Gawłowskiego będzie przedłużony o 3 miesiące, ale jest takie zastrzeżenie, że jeżeli poseł Gawłowski w ciągu 2 tygodni wpłaci pół miliona złotych kaucji, to będzie mógł wyjść – powiedział.

– Dzisiaj Polskę obiegła informacja, że były sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej Stanisław Gawłowski ma wyjść, czy już nawet wyszedł z aresztu po wpłaceniu 500 tysięcy złotych kaucji - zaczął Marcin Bąk. 

– Chciałem to zdementować. To są informacje powielane przez Romana Giertycha. Rzeczywistość jest taka, że areszt dla posła Gawłowskiego będzie przedłużony o 3 miesiące, ale jest takie zastrzeżenie, że jeżeli poseł Gawłowski w ciągu 2 tygodni wpłaci pół miliona złotych kaucji, to będzie mógł wyjść - powiedział Tomasz Duklanowski. 

– Tu jeszcze ważne, bo pan Roman Giertych tego nie mówi. Sąd w całości podtrzymał argumentacje prokuratury, że jest obawa matactwa i jest duże prawdopodobieństwo tego, że te zarzuty, które zgromadziła prokuratura są prawdziwe - dodał dziennikarz. 

– Wszystko wskazuje na to, że wobec Gawłowskiego zostaną zastosowane takie same środki zapobiegawcze, jakie są wobec jego żony – dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz zakaz kontaktowania  się z ludźmi, którym także zostały postawione zarzuty.

– To jeszcze nie jest pewne, że Gawłowski opuści areszt.  Może się okazać, że w ogóle go nie opuści. Prokuratora już zapowiedziała, że złoży zażalenie. - dodał Duklanowski. 

ZOBACZ TAKŻE! Gawłowski wychodzi z aresztu!

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze