Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Emerytowany wojskowy z Brodnicy został zatrzymany. Policja postawiła mu zarzut zabójstwa byłej żony

AR 16:50 7 stycznia 2021
Mężczyzna jako podoficer służył 15 lat w brodnickim 4. Pułku Chemicznym.pixabay.com
- 39-letni emerytowany wojskowy z brodnickiej jednostki Jarosław G. został zatrzymany przez policję pod zarzutem zabójstwa byłej żony - podaje tvbrodnica.pl.

- Rypińscy kryminalni wykonują czynności w związku ze śmiercią 35-letniej mieszkanki Rypina. Do sprawy został zatrzymany 39-latek
W poniedziałek ok. godziny 19-tej dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Natychmiast wysłał tam policjantów.

- Mundurowi na miejscu zastali mężczyznę, który reanimował kobietę. Policjanci przejęli czynności reanimacyjne, a następnie przekazali je przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia. Niestety kobiety nie udało się uratować. 35-letnia mieszkanka Rypina posiadała obrażenia świadczące, że do jej śmierci mogły przyczynić się inne osoby. Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, byłego męża nieżyjącej, będącego w mieszkaniu - dodaje.

- W tej sprawie prowadzone są czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rypinie. Już wiadomo, że kobieta otrzymała kilka ciosów nożem w obecności kilkuletniej córki. Mężczyzna jako podoficer służył 15 lat w brodnickim 4. Pułku Chemicznym - przekazała tvbrodnica.pl.

Źródło: tvbrodnica.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze