Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziś dość ciepło, ale lepiej zabrać parasol

mm 7:18 17 kwietnia 2021
Fot. Canva
Dziś Polska pozostanie pod wpływem niżu, którego ośrodek w nocy będzie się znajdował na pograniczu Ukrainy i Białorusi, a w dzień przemieści się nad Lubelszczyznę i Mazowsze. Nadal napływać będzie wilgotne i dość chłodne powietrze polarne morskie. Niewielkie zmiany ciśnienia.

Prognoza pogody dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9 st. C do 12 st. C, jedynie nad samym morzem około 7 st. C. Wiatr słaby, w pasie nadmorskim okresami umiarkowany, północny i północno-wschodni.

Prognoza pogody dla województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, na południu i wschodzie możliwe burze, lokalnie drobny grad. Prognozowana suma opadów podczas burz do około 10 mm. Temperatura maksymalna od 12 st. C do 15 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, wschodni i północno-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 55 km/h.

Prognoza pogody dla województwa wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8 st. C do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, na wschodzie możliwe burze. Prognozowana wysokość opadów na południu i wschodzie województwa około 10 mm. Temperatura maksymalna od 10 st. C do 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty, północno-wschodni.

Prognoza pogody dla województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego

W dzień zachmurzenie na ogół duże, okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6 st. C do 8 st. C, w rejonach podgórskich od 4 st. C do 6 st. C. Wiatr słaby, zachodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -3 st. C do -1 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-wschodni

Prognoza pogody dla województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

W dzień zachmurzenie całkowite i duże. Miejscami opady deszczu. W rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem, w górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 4 st. C do 7 st. C, w rejonach podgórskich od 1 st. C do 3 st. C, wysoko w Beskidach od -2 st. C do 0 st. C, na szczytach Tatr około -4 st. C. Wiatr słaby, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, z kierunków wschodnich.

Źródło: IMGW, TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze