Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty: Platforma i Petru pogubili zęby. To była po prostu miła rozmowa

mg 14:05 31 marca 2016
telewizja republika
– Zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim, można być zadowolonym z tego spotkania. Na nasz wniosek zostało przyjęte, że będą następne spotkania tego typu i że ich tematem nie będzie tylko Trybunał Konstytucyjny. Również na mój wniosek zgodzono się, aby wszystkie strony złożyły pisemną propozycję rozwiązania, a następnie, żeby to wszystko przemyśleli eksperci – mówił do dziennikarzy po spotkaniu liderów partii Włodzimierz Czarzasty reprezentujący SLD.

– Okazało się że nie wszystkie sprawy można załatwić na sali sejmowej, że opozycja pozasejmowa również jest przy rozwiązywaniu takich konfliktów potrzebna – podkreślał.

Jak zaznaczył spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze, nie było wzajemnych ataków, a ton rozmowy znacznie odbiegał od tego prezentowanego w świetle kamer.

– Okazało się, że Platforma Obywatelska i Ryszard Peru w tej sprawie pogubili zęby, to była po prostu miła rozmowa. Łatwiej się opowiada coś na zewnątrz, niż przekuwa w życie codziennie – zaznaczał. 

– Rozpoczynamy dialog, od wszystkich stron zależy, czy będzie on rozsądnie kontynuowany. My, jako lewica, chcemy w nim brać udział. Uważam, że wszyscy przyszli tam z uczciwymi intencjami – dodawał. 

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.151/2) - PROF. PANFIL OPOWIADA O ANDRZEJU CZAJKOWSKIM, KTÓREGO ZABIŁ MICHNIK
Wczytuję komentarze...
Najnowsze