Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Barbie chce być jak Ania Włodarczyk. Nasza mistrzyni doczekała się własnej lalki

mm 14:29 5 marca 2021
Anita Włodarczyk została doceniona za determinację, odwagę i siłęAnita Włodarczyk/FB
Anita Włodarczyk została wyróżniona stworzeniem lalki Barbie Shero, która ma honorować inspirujące kobiety

Barbie wyróżniła niezwykłe kobiety ze świata sportu, nauki i showbiznesu. Kolejna lalka Barbie Shero jest zainspirowana wyglądem Anity Włodarczyk, dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej, czterokrotnej mistrzyni świata i rekordzistki świata w rzucie młotem.

Anita Włodarczyk została doceniona za determinację, odwagę i siłę pozwalającą mierzyć się z wyzwaniami sportowymi.

– Warto mieć marzenia, być upartą w dążeniu do ich realizacji i odnosić sukcesy. Można być kobietą i robić wszystko to, o czym się marzy. W swoim życiu pokonałam długą drogę, mierzyłam się z kontuzjami i presją społeczną. Dziś spotykam się z dziećmi i młodzieżą w szkołach, uczestniczę w akcjach charytatywnych i namawiam do aktywności sportowej oraz poszukiwania własnej drogi – powiedziała Anita Włodarczyk.

„Wiele wyróżnień, nagród w swojej karierze otrzymywałam. Każde z nich było dla mnie motywacją do osiągania jeszcze wyższych celów, ale to wyróżnienie w postaci lalki Barbie zaprojektowanej na swoje podobieństwo jest szczególne. Dlaczego? Ponieważ przyznawane jest wybitnym kobietom, które udowadniają dziewczynkom i kobietom na całym świecie, że warto mieć marzenia, być upartą w dążeniu do ich realizacji, warto podążać własną drogą. Można być kobietą i robić wszystko to, o czym się marzy. W swoim życiu pokonałam długą drogę, mierzyłam się z kontuzjami i presja społeczną, ale zawsze wychodziłam zwycięsko i wiecie co ? Nie ma rzeczy niemożliwych” – napisała Anita Włodarczyk.

Barbie Shero powstaje od 2015 r. Do tej pory swoją lalkę otrzymało niemal 50 kobiet z 18 krajów, w tym Polki.

Źródło: poznan.naszemiasto.pl, FB

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze