Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Awaria rury ciepłowniczej na Pradze. W jezdnię zapadł się autobus miejski

ASy 8:44 15 stycznia 2021
zdjęcie podglądowePixabay.com
W piątek rano na ulicy Jagiellońskiej doszło do awarii rury ciepłowniczej. W momencie awarii w jezdnię zapadł się autobus miejski. Okoliczni mieszkańcy muszą się liczyć z przerwą w dostawie ciepła.

Informację o awarii potwierdził dyżurny techniczny miasta. Na jezdnię nastąpił wypływ wody. Ulica jest w tym miejscu wyłączona z ruchu. Trwa naprawa i ustalanie przyczyn awarii. 

Przerwa w dostawie ciepłej wody

Jak poinformowała w komunikacie spółka Veolia, przerwa w dostawie ciepła nastąpiła o godzinie 6.20.

"Przywrócenie planowane jest 16.01.2021 o godz. 6.00" - czytamy w komunikacie.

Przerwa w dostawie ciepłej wody nastąpi dla budynków przy ulicach: Jagiellońskiej, Kępnej, Marcinkowskiego, Okrzei, Sierakowskiego, Targowej, Wrzesińskiej i Zamoyskiego. Pełen wykaz budynków znajduje się na na stronie internetowej Veolii.

W momencie awarii, przejeżdżał tamtędy autobus linii 135, jadąc ul. Jagiellońską.

W asfalcie pojawiły się dwie wyrwy: jedna na metr kwadratowy, druga na dwa metry kwadratowe. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Informacje ZTM

O utrudnieniach w tym rejonie informuje również Zarząd Transportu Miejskiego.

"Z powodu awarii ciepłowniczej na ulicy Jagiellońskiej na wysokości posesji nr 2, autobusy linii 135 w obu kierunkach zostały skierowane na trasę objazdową: Linia 135 w kierunku pl. Hallera: Targowa / Zamoyskiego – Targowa… do własnej trasy .Linia 135 w kierunku PKP Olszynka Grochowska: Targowa / Kłopotowskiego – Targowa… do własnej trasy" - poinformował ZTM.

Źródło: TVN Warszawa

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze