Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andrzej Duda: Polska rozwija się dzięki bohaterstwu żołnierzy

PR 11:07 15 sierpnia 2018
Telewizja Republika
Prezydent Andrzej Duda wręczył w środę w Warszawie 10 nominacji generalskich i jedną admiralską; szef Sztabu Generalnego gen. broni Rajmund Andrzejczak otrzymał akt wskazania na naczelnego dowódcę na czas wojny.

- W Bitwie Warszawskiej polscy żołnierze wykazali się niezwykłym bohaterstwem, zdołali obronić Warszawę, Polskę, ale także i Europę przed komunistycznym zalewem, "czerwoną zarazą". To wielki wkład polskiego żołnierza w historię świata - powiedział po wręczeniu nominacji generalskich i admiralskiej oraz wręczeniu odznaczeń dla zasłużonych, prezydent Andrzej Duda.

W swoim przemówieniu, prezydent podkreślił, że trwa modernizacja polskiej armii. Zaznaczył, że proces ten prowadzony jest po to, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa dla Polski i jej sojuszników.

- Trwa modernizacja polskiej armii; chcemy żeby była większa, supernowocześnie wyposażona, żeby w większym stopniu zapewniała bezpieczeństwo Polsce i sojusznikom - powiedział.

Prezydent Andrzej Duda wskazał także, że Polska może rozwijać się dzięki bezpieczeństwu, które zapewniają nasi żołnierze.

- Dzisiaj dzięki odwadze i bohaterstwu polskich żołnierzy Polska rozwija się, bo oni stoją na straży naszego bezpieczeństwa; ta służba to wielkie dzieło dla Polski - oznajmił. 

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze