Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Amerykański drag queen apeluje do rodziców: Nie rujnujcie życia swoim dzieciom

A.N 10:36 22 stycznia 2020
pxfuel/grafika ilustracyjna
„Nie rujnuj życia swojego dziecka”, apeluje tzw. drag queen, czyli mężczyzna przebierający się za kobietę, Kitty Demure. Jego zdaniem rodzice nie powinni zbierać swoich dzieci na spotkania z osobami takimi jak on.

Drag queen w Stanach Zjednoczonych często biorą udział w publicznym czytaniu dzieciom książek. Takie spotkania w państwowych bibliotekach zdecydowanej  cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony rodziców, którzy nie mają nic przeciwko, aby przyprowadzać na nie swoje pociechy.

W opublikowanym na Twitterze materiale filmowym Kitty Demure przekonuje, że „narażanie dzieci na przebywanie wśród takich jak on nie różni się niczym od narażania ich na występ striptizerki lub gwiazdy porno”.

 – Drag queen występują zwykle w nocnych klubach dla dorosłych. Za kulisami jest mnóstwo nagości, seksu i narkotyków. Nie sądzę, byście chcieli, aby Wasze dzieci odkryły taką drogę – mówi w materiale mężczyzna przebierający się za kobietę.

Demure podkreśla, że faktyczne zaangażowanie dzieci w występ drag queen jest bardzo nieodpowiedzialne ze strony rodziców. – Trzymaj dzieci w domu albo zabierz je do Disneylandu, ale jeśli chcesz, aby twoje dziecko było zabawiane przez dużego mężczyznę w kostiumie lub makijażu, zabierz go do cyrku lub czegoś takiego – wzywa.

 
Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze