Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Totalny odlot! Gersdorf będąc w Niemczech obwieściła, że będzie... I prezesem na uchodźstwie

AS 19:10 20 lipca 2018
Fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Będę I prezesem na uchodźstwie - zapowiedziała dzisiaj na dzisiejszej konferencji prasowej w Karlsruhe sędzia Małgorzata Gersdorf.

Małgorzata Gersdorf wygłosi dziś w Karlsruhe wykład zatytułowany "Państwo prawa w Polsce – stracone szanse?". Wcześniej wzięła udział w konferencji prasowej właśnie w tym niemieckim mieście. 

Co się stanie, jeśli pojawi się drugi prezes? Sędziowie nie mają wojska. Sędzia zawsze przegra z władzą. Będzie tak, jak to będzie. W tej chwili mamy pełniącego obowiązki prezesa z mojego umocowania. Pan prezydent mówi, że z jego umocowania. Nowy prezes nie zostanie wybrany jednak szybko, mimo tego przyspieszenia - powiedziała Gersdorf. 

– Będę I prezesem na uchodźstwie - obwieściła. 

– Ja już nie mam z czego ustępować. Jestem przy ścianie. Mogę tylko trwać, trwać w tym swoim mniemaniu, że jestem I prezesem, natomiast nie ma takiej możliwości, żeby sędzia, i to jednak kobieta, według władzy stara, mogła się przeciwstawić wszystkiemu - dodała Gersdorf. 

Na koniec dodała, że w poniedziałek zamierza prawdopodobnie przyjść do pracy, ale - uwaga - chce kontynuować urlop, który miała zaplanowany wcześniej

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze