Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

To jakiś żart roku! Putin ma zostać uhonorowany nagrodą za wysiłki na rzecz ... pokoju!

sm 20:57 22 kwietnia 2018
- Prezydent Rosji ma zostać uhonorowany nagrodą Złotej Palmy za wysiłki na rzecz pokoju na Bliskim Wschodzie - tak informują m.in. media typu "Gazeta Wyborcza" i "La Stampa". Nagrodę przyznaje stowarzyszenie Assisi Pax International. Oto jak wygląda wojna informacyjna i atak V kolumny Putina!

Putin - dyktator Rosyjski - który ma krew na ręku za Czeczenię, Moskwę, Krym, Smoleńsk ma zostać uhonorowany nagrodą za wysiłki na rzecz pokoju na Bliskim Wschodzie? To jakiś ponury i makiaweliczny żart!

Uhonorowanie Putina miano konsultować z Watykanem. Pojawiają się także spekulacje, że przy tej okazji mogłoby dojść do spotkania prezydenta Rosji z papieżem Franciszkiem. 

Ale warto spojrzeć na media które o tym informują: to polska fakenewsowa agencja spod szyldu Adama Michnika "Gazeta Wyborcza" i lewicowo-marksistowska "La Stampa". Widać, że wrzutka tego typu ma służyć polepszeniu wizerunku dyktatora Rosji Putina. "Gazeta Wyborcza" ewidentnie gra na Putina co widać i słychać i czuć. 

Warto przypomnieć: Rosja od początku wojny w Syrii stoi po stronie Baszara al-Assada, człowieka który zagazował swoich obywateli w Dumie. Syryjski reżim brutalnie rozprawia się ze swoimi przeciwnikami, mając na sumieniu naloty na obiekty cywilne, a także używanie broni chemicznej.

Putin ma krew na rękach, więc nagroda Złotej Palmy mu na pewno się nie należy. 

Widać, że trwa wojna informacyjna mająca na celu przedstawienie Putina jako ... dobrego polityka! 

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze