Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PRZEGLĄD DNIA! Zobacz, czym dzisiaj żyła cała Polska

M.N. 21:43 25 marca 2019
Telewizja Republika
Za nami poniedziałek. Zobacz, co wydarzyło się w dniu dzisiejszym! Specjalnie dla Państwa zebraliśmy najważniejsze newsy w jednym miejscu!
Zdecydowana większość publicznych przedszkoli będzie pracowała bez problemów, a większość dyrektorów szkół deklaruje, że egzaminy w ich szkołach odbędą się bez zakłóceń. Tak wynika z danych przekazanych do ministerstwa edukacji od dyrektorów tych jednostek i kuratorów oświaty.
 
CZYTAJ:
 

Chcemy, aby wynagrodzenia nauczycieli rosły i dzisiejszy dialog będzie trwał tak długo, aż znajdziemy kompromis i rozwiązanie tego sporu – powiedziała dla Telewizji Republika Joanna Kopcińska, rzecznik prasowy rządu, Prawo i Sprawiedliwość. 

CZYTAJ:

Kopcińska: rząd PiS jest zdeterminowany, aby rozwiązać spór ze środowiskami nauczycieli

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał dekret, na mocy którego Stany Zjednoczone uznały formalnie suwerenność Izraela nad Wzgórzami Golan.

CZYTAJ:

Izraelskie wojsko rozpoczęło w poniedziałek późnym popołudniem ostrzał palestyńskich celów w Strefie Gazy. To odpowiedź na przeprowadzony kilka godzin wcześniej z tego terytorium atak rakietowy na Izrael.

CZYTAJ:

Izrael twardo odpowiada: Zaczął ostrzał palestyńskich celów w Strefie Gazy

TWEET UP REPUBLIKA!

CZYTAJ:

Tarczyński: W Parlamencie Europejskim chcę walczyć o chrześcijańską Europę!

Na wniosek prokuratury sąd zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec Katarzyny K. i Janusza Cz. podejrzanych o znęcanie psychiczne, fizyczne i gwałty na trójce małoletnich dziewczynek.

CZYTAJ:

HORROR W KRAPKOWICACH! Dziewczynki były regularnie bite i gwałcone. Areszt dla matki i jej partnera

 

Pan Bóg stworzył ich tak samo, jak nas, więc prawa tak. Ale nie mogą chodzić za paluszki po mieście i bałamucić moje wnuki – powiedział były prezydent Lech Wałęsa podczas niedzielnego spotkania Klubu Obywatelskiego w Krośnie.
CZYTAJ:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze