Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gryglas: Politycy spotykali się w restauracjach by rozmawiać o Skarbie Państwa

am 7:48 13 lutego 2018
Zbigniew GryglasTelewizja Republika
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w porannym programie "Polska na Dzień Dobry" był Zbigniew Gryglas z Porozumienia. – Okazuje się, że politycy spotykali się w restauracjach by rozmawiać o Skarbie Państwa. Nieistotne jest to, kto podsłuchiwał i w jakiej intencji, a same rozmowy. Zapalano zielone światło nad tą transakcją - tłumaczył w kontekście prywatyzacji Ciechu.

Zatrzymanie wiceministra Pawła T.

– To nie jest zaskoczenie, ponieważ o sprawie Ciechu mówiło się od lat. Dobrze, że CBA działa w końcu jak należy. Z całą pewnością sprzedaż akcji Ciechu, gdy jego cena oscylowała w granicach 30 zł, była podejrzana, gdzie najwyższa cena za akcję wyniosła 175 zł. W kategorii ekonomicznej to niezwykle niegospodarna decyzja - zaczął Gryglas.

– Okazuje się, że politycy spotykali się w restauracjach by rozmawiać o Skarbie Państwa. Nieistotne jest to, kto podsłuchiwał i w jakiej intencji, a same rozmowy. Zapalano zielone światło nad tą transakcją - dodał.

Oligarchowie różnego pochodzenia

– Majątki kilku dużych polskich biznesmenów nie powstały w wyniku organicznej pracy. Przykładem takiej organizacji jest Ciech - wyjaśnił krótko gość.

Ważny głos prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego

– To niezwykle ważny głos w tej dyskusji. Polska doznała bodaj najcięższych strat podczas II wojny światowej. Nasze miasta, wsie, stolica - wszystko to było zrujnowane. Trudno doliczyć się ofiar. Dla tych, którzy dziś winić Polskę za te straszne zbrodnie, mówię że nie możemy ponosić za to odpowiedzialności - podsumował Gryglas z Porozumienia.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE: NIE MA DIALOGU Z CHAMEM !
Wczytuję komentarze...
Najnowsze